Kvēlsveces

Kvēlsvece atvieglo dīzeļdzinēju vai apkures agregātu palaišanu. Darbojošās daļa ir ievirzīta degkamerā, kur ar gaisa sakaršanas palīdzību tiek atvieglota kurināmā aizdegšanās un tādējādi pazeminās izplūdes gāžu apjoms, kas rodas no nesadegušā kurināmā vai arī nepilnīga degšanas procesa dēļ palaišanas brīdī. Kvēlsveces var būt ar serdeni vai ar spirāli. Kvēlsveces ar serdeni tiek ražotas gan ar mono spirāli, gan ar divkāršo spirāli.
Kvēlsvece ar monospirāli sastāv no vienas spirāles, kas nodrošina gan karsēšanu, gan pašregulēšanās procesu, kas nepieciešams, lai ātri sasniegtu kvēlsveces darbojošās daļas temperatūru, kā arī, lai ierobežotu maksimālo temperatūru un nodrošinātu nepieciešamo kalpošanas laiku. Sakarā ar jauninājumiem kas ieviesti motoros, kvēlsveces ar monospirāli pakāpeniski aizstāj ar divspirāļu, kas ir vēl pilnīgākas attiecībā uz temperatūras regulēšanu.
Mēs Jums piedāvājam iepazīties ar kvēlsveču asortimentu, ko piedāvā firma “BRISK Tabor”. Kvēlsveces pēc saviem parametriem salīdzināmas ar tamlīdzīgiem pasaulslavenu firmu izstrādājumiem, kuru rīcībā ir jaunākās tehnoloģijas un, kas atbilst starptautiskajiem ISO standartiem.
Izņemot kvēlsveces ar serdeni, firma “BRISK” ražo sveces ar kvēlspirāli, dažas no kurām tiek izmantotas dzinējos, bet nospiedošais vairākums atrod savu pielietojumu dažādos apkures agregātos.
Jaunās kveldēšanas sveču sērijas konstrukcija ar kveldēšanas serdeņiem ar pilnveidotu pašregulācijas spēju pēc dzinēja palaišanas novērš sveču siltuma un strāvas pārslodzi, kad spriegums transportlīdzekļa tīklā sasniedz gandrīz 16 v, kā arī sekmē kveldēšanas sveču ilgmūžību.
Optimālākā materiāla izmantošana kveldēšanas spirāles un, pirmkārt, jau regulēšanas spirāles vajadzībām, kā arī optimāla kveldēšanas serdeņa strādājošās daļas forma ļauj ātri sasniegt darba temperatūru pie zema elektroenerģijas patēriņa visu kveldēšanas laiku, kā arī izslēgt elektriskās strāvas “kāpuma stāvokli” kveldēšanas procesa sākumā.


Serviss